B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik Sistemi

Hib Ajans geliştirilmiş olan b2b bayilik sistemi, BDDK ve BKM yönetmenliğine tamamen uyumludur. Bu kurumlar tarafından daha sonra getirilecek yeni düzenlemelere karşıda sürekli güncellenecek olan, B2B bayilik sistemi işletmelerin mağdur olmaması için gerekli olabilecek tüm yasal prosedürleri sahip durumdadır. Firma ile bayi arasındaki iletişimin arttırılmasını sağlayan bu yazılım oldukça detaylı özelliklere sahiptir. Hib Ajans tarafından geliştirilmiş olan B2B bayi yönetim sistemi özellikleri hakkında detay verecek olursak;

B2B Bayi Modülü

Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu modül, bayilerle ilgili tüm verileri kayıt altına almaktadır. Bu modül üzerinden bayilerin cari bilgileri dahil olmak üzere tüm hesap hareketlerini görüntüleyebilirsiniz

B2B Sipariş Modülü

Bayilerin vermiş oldukları siparişlerin hareketlerini sorguladıkları alan bu modüldür. Bu modül içerisinde siparişin kargoya verilip verilmediğini, faturasının kesilip kesilmediğini ve sipariş ile ilgili tüm durumların görüntülenmesi yapılmaktadır.

B2B Ödeme Modülü

Hib Ajans tarafından geliştirilmiş olan B2B bayilik sisteminin en büyük özelliklerinden biriside ödeme modülüdür. Bayilerin sepetlerine ekledikleri tüm ürünler için ödemeleri Havale, EFT, Kredi Kartı ve Çek gibi birden çok ödeme yöntemi üzerinden yapabilirler.

B2B İade ve İptal Modülü

Her şirket içerisinde kusurlu ya da sorunlu ürün bulunur. Yanlışlıkla bayilere gönderilmiş olan kusurlu ürünlerin iadesi bu modül üzerinden tanımlanmaktadır. Bayiler, iade ettikleri ürünleri üzerinden geri iadeleri bu modül üzerinden alırlar.

B2B Cari Hesap Modülü

Bayilerin hesap hareketlerini görüntülendiği bu modül, kullanılan tüm ödeme yöntemleri üzerinden işlemleri ile kayıt altına alır. Bu modül sayesinde alınan siparişlere ait ödemelerin hangi kanallar aracılığıyla yapıldığını, iade ve iptal durumlarını kontrol edebilirsiniz.

B2B Rapor Modülü

Hib Ajans tarafından geliştirilmiş olan B2B bayilik sisteminin en büyük avantajlarından birisi de detaylı raporlamdır. Bayiler, sipariş ve ürünler ile ilgili birçok başlıkta rapor alabilmektedirler. Bu raporlar üzerinden satış durumlarını kontrol edebilir, hangi ürünün daha çok satıldığını hangi ürüne az talep geldiğini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

B2B Bayi XML Entegrasyon

Bayiler için tasarlanmış olan bu modül, ürün tedariklerinin bir XML modülünden karşılanmasını sağlar. XML modüller sayesinde bayi kendi internet sitesinde ya da farklı web sitelerinde ürün satış yapma imkanına sahip olabilir.

B2B Kargo Modülü

Oldukça genel bir modül olan kargo modülü, ürünlerin kargolanması ve kargo maliyetinin ne kadar olduğunu hesaplayan otomatik bir modüldür. Kargo firmaları ile yapacağınız anlaşmalar doğrultusunda ürünlerin takip kodlarını da bu modül üzerinden bayilerinize gösterebilirsiniz.

B2B Sanal Pos Modülü

Bayiler için geliştirilmiş olan bu modül oldukça geniş bir ödeme ağı üzerinden finansal işlemler yapılmasını sağlıyor. Bu modül, 12 banka üzerinden ödemeleri peşin ya da taksitli bir şekilde yapılabilmektedir.

B2B Mobil Uygulama

Bayilik sistemi içerisinde meydana gelen hareketlerden anlık olarak haberdar olmak isteyen şirketler, Hib Ajans bayilik sistemi ile çalışabilirler. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz modül içerisinde yer alan bu özellik, akıllı telefon ve tablet üzerinden bayilik sistemini kontrol edilmesine olanak sağlıyor.

Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanan B2B bayilik sistemi, BDDK ve BKM yönetmeliklerine tamamen uygun bir şekildedir. Bayilik sistemi ile ilgili detaylı bilgi ve demo örneği talebinizi iletişim kanalları üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt