Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı

Özel yazılım geliştirmeB2B bayilik yazılımıE-Ticaret yazılımlarınızın yönetimi veya sıfırdan geliştirmeleri konusunda sizlere mühendislik düzeyinde bilişim danışmanı olarak daha profesyonel hizmet almanızı sağlamak amacı ile verilmektedir.

Hib Ajans olarak başta web sitesi tasarımı, ürün ve hizmet tanıtımı Google ve diğer arama motorları için optimizasyon hizmetleri sağlayarak şirketinizin internet üzerinde daha da aktif bir şekilde yer almasını sağlıyoruz. Şirketiniz ile ilgili yapacağımız ilk analizde öncelikle hangi alanlarda ihtiyaçlarınızın bulunduğunu tespit ediyoruz. Bu bağlamda hazırlayacağımız rapor ile şirketinizin ihtiyacı olan, bilişim çözümlerini bir proje halinde sizlere sunuyoruz. Şirketinizin bir parçası gibi düşünüyor, ihtiyacınız olan temel gereksinimleri bir proje altında geliştiriyoruz. Hib Ajans olarak vermiş olduğumuz hizmetler için bir örnekten bahsetmek istiyoruz; Şirketiniz için özel bir yazılım hazırladığınız. Bizler; bu aşamada devreye girerek bu yazılımın sizler için uygun olup olmadığını, güvenliğini, doğru çalışma şekillerini analiz ederek uygulamanın hangi amaçlarla kullanılacağı hakkında bilgiler veriyoruz.

Hizmetlerimiz;

Alan Adı, Hosting ve Web Tasarım

Hib Ajans olarak bağlı bulunduğunuz sektörde fark edilebilmeniz için ilk olarak bir kurumsal internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Alan adı, Hosting, server, web tabanlı proje planlama, web tabanlı iş süreç yönetimlerini sizler adına profesyonel bir şekilde hazırlıyor, anahtar teslim olarak tamamlıyoruz. Web tasarım konusunda şirketinizi sektörünüzde en iyi şekilde yansıtabilecek tasarımları hazırlayarak internet üzerinden yüksek müşteri potansiyeline kavuşturuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu, kurumsal işletmelerin en temel yapı taşlarından birisidir. Hib Ajans olarak başta Google olmak üzere birçok arama moturu için çalışmalar yapıyor, anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz. Kullanıcılar, artık ürün ve hizmet alımlarını internet üzerinden yapıyor. Bu nedenle arama motorlarında ilk sırada olmak hizmetlerinizin oldukça geniş sınırlara yayılmasını sağlar. Sahip olduğunuz şirketin internet üzerinde faaliyet gösterebilmesi istiyorsanız SEO’nun mutlaka gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Bununla beraber vermiş olduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir;

Özel Yazılım: Bilgisayar mühendislerimiz ile beraber şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm alanlar için CRM ve ERP yazılımlar geliştiriyoruz. Kısmi olarak IT desteği sağlamış olduğumuz bu alan, dijitalleşme konusunda sizlere büyük bir katkı sağlamaktadır.
Sosyal Medya Desteği: Bir internet sitesine sahip olmak dijitalleşmek için maalesef yeterli değildir. Bugün, global şirketlere genel olarak baktığımızda arkalarında büyük bir sosyal medya desteğinin bulunduğunu görüyoruz. Bizlerde müşterilerimiz için ihtiyaç duydukları sosyal medya ağları üzerinden hesaplar açarak organik bir şekilde büyümelerine katkı sağlıyoruz.
Google Adwords Reklam Yönetimi: İnternet reklamcılığının sağlamış olduğu geri dönüşümler ile ürün ve hizmet satışlarınızı %100 artırabiliyoruz.
İçerik Editörlüğü: Markanıza ait internet sitesi için bir blog sayfası açıyor ve burada ürün ve hizmetleriniz ile ilgili güncel haber paylaşımları yapıyoruz.
Marka Yönetimi: Kurumsallaşmaya doğru giden bir şirketin yönetimi nasıl olması gerektiğine dair eğitimler veriyoruz.
E-Ticaret Yönetimi ve Marka Bilinirliği: E-ticaret konusunda ihtiyacınız olan çözümleri sunarak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırıyoruz.
Veri Tabanı Uygulamaları
Mobil Uygulama Geliştirme (Andorid, IOS)
Kullanmış olduğunuz Server, Bilgisarlar için düzenli bakım
Yazılım Geliştirme (mevcut kullanmış olduğunuz yazılımları günümüz teknolojisi ile yapılandırarak performanslarını artırıyoruz)

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt