E-Ticaret

E-Ticaret

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık birçok kişi ürün ve hizmet alımlarını daha çok internet üzerinden yürütmekte. Dijital dünyaya yön veren E-Ticaret siteleri, global pazar içerisinde yer almalarından dolayı kazançlarının yüksek oranda arttırıyor. Hib Ajans olarak satışlarını internet dünyasına taşımak isteyen kişilere profesyonel E-Ticaret sistemleri sunuyoruz. Dijital alanda kimlik sahibi olabilmemiz için profesyonel ekibimiz ile doğru stratejiler belirliyoruz. Bu sayede dijital alandaki gereksinimlerinize en uygun çözümleri üretiyoruz.

Görünüm olarak bir E-Ticaret sitesine sahip olmak yeterli değildir. Bununla beraber ürün ve hizmetlerin yer aldığı sayfa düzeni, ödeme seçenekleri, güvenlik ve entegrasyonlara da sahip olmak gerekiyor. Bu alanda da kurumsal çözüm önerilerine sahip olan ajansımız, aynı zamanda ek bilgi ve belgeler de sunarak satışlarınızı artırabilecek ipuçları da vermektedir. Bölgesel olmaktan çıkmak isteyen bir yerel firmaya sahipseniz Hib Ajans E-Ticaret paketleri ile sizler de markalaşma yolunda emin adımlar atabilirsiniz.

Hib Ajans E-Ticaret Genel Özellikleri

Hib Ajans olarak her sektörden her firmaya hitap edecek birçok E-Ticaret paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerin özellikleri ise şu şekildedir.

Detaylı Ürün Yönetimi

Sahip olduğunuz E-Ticaret sitesi içerisinde detaylı ürün yönetimine sahip olursunuz. Bu sayede ürünleriniz ile ilgili tüm ayrıntıları müşterilerinize sunabilirsiniz.

Profesyonel Tema Tasarımı

Bir E-Ticaret sitesinin satışlarını artıran en büyük etkenlerden birisi de tasarımdır. Hib Ajans tarafından geliştirilen E-Ticaret paketlerin tamamı modern tasarımlardan oluşmaktadır.

Mobil Uyumluluk

Günümüzde internet kullanıcılarının yaklaşık %90’lık bir kısmı girişlerini mobil cihazlar üzerinden yapmaktadır. Hib Ajans E-Ticaret programı da operasyonlarını tamamen mobil uyumluluk üzerinde planlamaktadır.

B2B ve B2C Yönetimi

E-ticaret sistemleri için önemli olan bir diğer etmenlerden biri de B2B ve B2C yönetimidir. Özellikle sosyal medya içerisinde aktif olan birçok e-ticaret sitesi üyelik girişlerini Facebook Login ile yaptırmaktadır.

Sipariş ve Kargo Yönetimi

E-Ticaret sitelerinin prestijlerini arttıran en büyük etmenlerden birisi de siparişlerin doğru yönetilmesidir. Müşterilerin vermiş olduğu siparişleri doğru zamanda kargoya verilmesi ve bu aşamaların müşterilere şeffaf bir şekilde yansıtılması oldukça önemlidir. Hib Ajans, sipariş ve kargo yönetimi konusunda E-Ticaret paketlerine mükemmel modüler sistemler entegre etmektedir.

Promosyon Yönetimi

E-Ticaret sektörünün gelişmesi ile beraber rekabet ortamının da giderek kızıştığını söyleyebiliriz. Rakiplerin arasından sıyrılabilmenin en iyi yollarından birisi de promosyon ve indirim etkinliklerinin uygulanmasıdır. Hib Ajans, E-Ticaret paketlerine istenmesi durumunda bu modülleri de entegre edebilmektedir.

SEO Optimizasyonu

E ticaret sitelerinde rakiplerden sıyrılmanın bir diğer yolu da SEO optimizasyonudur. Sunmuş olduğumuz E-Ticaret paketlerinin tamamında SEO optimizasyonu maksimum seviyededir.

Sanal Pos Entegresi

Tahsilat E-Ticaret sisteminin en önemli bölümlerinden birisidir. Yapmış olduğunuz ürün ve hizmet satışlarından ödeme alabilmek için oldukça geniş ödeme alma yetkisine sahip sanal pos entegreleri Hib Ajans E-Ticaret paketlerindedir.

XML Entegrasyon

Tedarikçiler tarafından alınan XML dosyalarını tek tek sisteme girmek aylarca vaktinizi alabilir. Oysa bu konuda oluşturulan entegrasyon, işlemlerin saniyeler içerisinde tamamlanmasını sağlar.

Sanalpazar Entegrasyonları

Sahip olduğunuz E-Ticaret sitesinde ürün ve hizmetlerinizi satarken aynı zamanda hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi pazar yerleri üzerinden de satışlar yapabilmenizi formülü Hib Ajans sanalpazar entegrasyonlarındadır.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt