Google Adwords

Google Adwords

İnternet üzerinden satış yapan markalar, hedefledikleri tutarlar ulaşabilmek için Google reklam servislerinden destek almak zorundadır. Hib Ajans, Google Adwords üzerine profesyonel kadrosu ile ihtiyaçlar için çözüm odaklı öneriler sunar. Kullanıcılar, genel olarak arama motorlarını kullanırken anahtar kelimeler üzerinden arama yaparlar. Eğer anahtar kelimesi ilk sayfada yer alan bir internet siteniniz yoksa Google Adwords ile arama sonuçlarında her daim üst sıralarda yer alabilirsiniz. Genel olarak reklamcılık konusunda birçok kişi televizyon, radyo, gazete ve dergi gibi medya alanlarını tercih eder. Bu gibi platformlarda ürün ve hizmetleriniz genel tüketicileri sunulur. Oysa; Google Adwords ile ürün ve hizmetleriniz ilgili potansiyel müşterilere sunulur. Hib Ajans tarafından verilen bu hizmetin detayları;

Bütün Kontrol Sizde!

Televizyon, radyo, gazete, dergi gibi alanlara reklam verdikten sonra müdahale etmeniz neredeyse imkansız hale gelebiliyor. Oysa Google Adwords yönetim panelinde reklamlarınız ile ilgili anlık olarak değişiklikler yapabilir, kampanya yönetiminde bulunabilirsiniz.

Anahtar Kelime seçimini istediğiniz kadar geniş tutabilirsiniz. Reklamlarınızı destekleyecek metin ve görseller oluşturup yayınlayabilirsiniz. Bununla beraber reklamları istediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz günlerde yayınlanmasını da programlayabilirsiniz.

Hib Ajans ile Google Adwords reklamlarını daha etkili nasıl kullanabileceğiniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin; tüketiciler ürün ve hizmet alımlarında kolaylık mı yoksa tasarruf mu arıyorlar? Bunu öğrendiğimiz takdirde daha uygun maliyetle daha etkili reklam verebilmeniz mümkündür.

Reklam Bütçenizi Kendiniz Belirleyin!

Hib Ajans Google Adwords hizmetinde reklam bütçesi belirlemek tamamen size ait. Bu alanda harcama yapabilmeniz için minimum bir tutar asla belirtilmemiştir. Günlük harcama tutarının ister 1 TL ister 10 TL isterseniz de 20 TL gibi tutarlar üzerinden yapabilirsiniz. Bütçeyi ister gösterim üzerinden isterseniz de tıklama başı maliyet üzerinden harcayabilirsiniz.

Farklı Reklam Seçenekleri İle Daha Çok Satış!

Google Adwords başta ürün ve hizmet satışı ile beraber marka bilinirliği oluşturmak için de tercih edilen bir reklamcılık türüdür. İçerisinde oldukça fazla reklam seçeneği bulunan Adwords, müşterilerine sonuç odaklı bir hizmet vermekte. Reklam vermeden önce öncelikle nasıl bir geri dönüşüm beklediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Başta marka tanıtımı olmak üzere ürün ve hizmet satışı ile ilgili birçok reklam seçeneği bulunmaktadır. Hangi reklam türü olursa olsun müşterilerin dikkatini çekebilmek amacıyla metin, görsel ve video içeriklerden İstediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Reklamların Geri Dönüşümünü Ölçün!

Google Adwords üzerinden vermiş olduğunuz reklamlar ile ilgili performans ölçümlerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Google reklam paneli içerisinde saatlik, günlük haftalık, aylık ya da yıllık raporlara ulaşabilir, reklamlara harcanan ücretlerin geri dönüşümünün nasıl olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Google Adwords üzerinden reklam verme işlemini bireysel olarak da yürütebilirsiniz. Ancak; Adwords sistemine alışık olmadığınızdan ötürü ilk etapta yüksek maliyetler üzerinden reklam çıkışları yapacaksınız. Düşük maliyetler ile reklam verebilmek için bu alanda uzun yıllar deneyim kazanmak gerekiyor. Hib Ajans bünyesinde yer alan profesyonel ekipler, reklamcılık konusunda minimum maliyet ayarlaması yaparak reklamlar üzerinden yüksek geri dönüş oranları sunmaktadır. Reklamcılık konusunda profesyonel ekipler ile çalışmak isteyen kişiler, iletişim bölümünden uzman ekiplerimiz ile görüşme sağlayabilirler.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt