Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Hib Ajans olarak bu zamana kadar karşılaştığınız tüm grafik tasarım işlemlerini unutmanız istiyoruz. Bu alanda uzun zamandır deneyim sahip olan uzman ekibimiz, sektör içerisinde sadece size özel yaptığı tasarımlarla ilk bakışta fark edilebilenizi sağlıyor. Grafik tasarım hizmeti ile öncelikle müşterilerimizin bir kurumsal kimlik kazanmalarını sağlıyoruz. Kurumsal kimlik, grafik tasarım hizmetleri en önemli adımlarından birisidir. Bir firmanın bir kişi ya da kuruma bağlı olmaksızın sürdürülebilir bir gelişime sahip olması anlamına gelen kurumsal kimlik; bir işletmenin tüm stratejik karar ve faaliyetlerine yön vermektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarım alanında vermiş olduğumuz hizmetlerin detayları;

Hib Ajans Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım alanında da hizmet veren Hib Ajans olarak; marka hikayenizi en iyi doğrultuda yansıtabilecek logo çizimleri yapıyoruz. Kurumsal imajınızı yansıtacak, vermiş olduğunuz hizmetlerle bağlantılı olacak renk ve görseller içeren logolar, sizi tüm alanlarda temsil edebilecek.

Grafik tasarım işletmeler için en çok sosyal medya alanında ihtiyaç oluyor. Sosyal medya üzerinden yapacağınız paylaşımlar için çerçeveli bir grafik tasarımı hazırlıyor, bu çerçeve üzerinden nasıl paylaşımlar yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Bununla birlikte sosyal medya üzerinden paylaştığınız resim ve videoları özgünlüğü de oldukça önemlidir. Takipçileriniz, paylaşmış olduğunuz içeriklerin size ait olup olmadığını görsel ve video içerisinde yer alan grafik tasarımından anlayabilirler. İşte bu nedenle kumsal kimlik ve grafik tasarım bir şirket için en önemli kriterlerden birisidir.

Grafik tasarım konusunda uzun zamandır hizmet veren ekibimiz ihtiyacınız olan tüm alanlarda kurumsal çözüm önerileri sunabilir. Aslında sizi vereceğimiz hizmetlerin tamamı kurumsal kimlik çatısı altında toplanabilir. Bir grafik tasarımı; şirketin markalaşmasını sağlayabildiği gibi bölgesel olarak da faaliyet göstermesine neden olabilir. Bizler, sizin adınıza kurumsal kimlik oluştururken hangi adımları uyguladığımızı ise şu şekilde listeleyebiliriz.

Kurumsal Kimlik Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmeler için kurumsal kimlik oluştururken dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir;

Müşteri gibi düşün
Fayda sağlar
Açık ol
Kendini yeniden keşfet
Hedef odaklı ol
Tutarlı ol
Unutulmaz ol
Benzersiz ol
Özü tanı
Odağını koru

Gibi etmenler kurumsal kimlik oluşumunu güçlü bir şekilde sağlayabilmektedir.

Hib Ajans, grafik hizmetleri sırasında sizi sizden daha iyi tanıyacak şekilde araştırmalar yapıyor. Grafik konusunda uzman bir ekibe sahip olan ajansımız, ihtiyaçlarınızı sizden önce tespit ediyor, bu ihtiyaçlara yönelik kurumsal işler ortaya çıkarıyor. Kurumsal kimlik oluşturma aşamasında müşteri gibi düşün diye bir maddeden bahsetmiştik. Bu kriter bizler için de geçerli. Müşterilerimiz gibi düşünüyor, markalarının ne tarz grafik işlerinin bulunduğunu tespit ederek kurumsal çözümler sunuyoruz.

Hib Ajans Grafik hizmetleri ile hem web tasarım hem dijital medya hem de sosyal medya içerisinde fark edilebilir bir güce sahip olabilirsiniz. Bu konuda öncelikle ihtiyaçlarınızı tespit ederek bizlere bir liste sunmanız durumunda aşama aşama sizlere isteklerinize yönelik çalışmalar sunabiliriz. İletişim kanalları üzerinden bizler ile temas kurarak kurumsal grafik tasarım hizmeti konusunda fiyat teklifi alabilir, süreç hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt