Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hib Ajans, dijital dünyada bulunan eksiklikleri kapatmak amacıyla 2019 yılında faaliyete geçmiş bir medya Ajansıdır. Sahip olduğu profesyonel kadro ile web tasarım alanında çağdaş, modern yenilikçi tasarımlar ortaya koyan şirketimiz, şirketler için markalaşma süreci konusunda destekler vermektedir. Ana ilke olarak kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş olanlar ekibimiz, yüksek donanımlı bilgisayarlar, güncel programlar ve profesyonel ekibi ile kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır.

Hib ajans olarak bünyemizde profesyonel grafikerler, yazılım mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, bilgi teknolojileri uzmanları, SEO uzmanları, içerik editörleri, reklam ve pazarlama uzmanları barındırıyoruz. Biraz önce de belirttiğimiz üzere ekibimiz oldukça gelişmiş teknolojik cihazlar ve teknolojik ürünler kullanmaktadır. Hib Ajans aynı zamanda da resmi bir hosting sağlayıcısıdır. Bizim için tüm müşteriler aynı önem ve değere sahiptir. Her birinin işlerini özenle takip ediyor, birbirinden ayırma yarak eşit bir şekilde yürütüyoruz. Markalaşma, kurumsal kimlik, web tasarım ve dijital reklam alanında işletmeler için en iyi çözüm önerilerini sunuyor, sürdürülebilir geri dönüşümler almak için profesyonel çalışmalar sunuyoruz.

Bilişim Danışmanlığı

İşletmeniz için piyasa araştırması yaparak hedef kitlenize ulaşabilecek bir web tasarım ortaya çıkararak kurumsal kimlik kazanmanızı sağlıyoruz.

SEO

Arama motorları, kurumsal firmaların büyümeleri için vazgeçilmez bir kaynaktır. Hedef kitlenize ulaşabilmeniz için doğru anahtar kelimeleri belirliyor, bu kelimeleri Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında ilk sıra ve sayfada yer almalarını sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak doğru hedef kitlesi çekmek için yeterli değildir. Aynı zamanda mobil uygulamalar üzerinden etkinliklerinizi arttırarak ürün, hizmet ve marka bilinirliği oluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya, günümüzde internet kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günlük milyonlarca kişinin ziyaret ettiği sosyal alanlarda fark edilebilir olmanın bir diğer yolu da Hib Ajans sosyal medya danışmanlık hizmetidir.

Grafik Tasarım

Başta internet siteniz olmak üzere sosyal medya hesaplarınızı da kullanacağınız görseller oldukça önemlidir. Bu konuda vermiş olduğumuz hizmet ile daha özgün ve modern tasarımlara sahip olabileceksiniz.

Kurumsal Kimlik

Genel olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde kurumsal kimliğin ne kadar önemli olduğunu dile getiriyoruz. Şirketinizin markalaşma yolunda ilerlemesini istiyorsanız profesyonel kişilerce oluşturulmuş bir kurumsal kimliğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

E-Ticaret

Bölgesel olarak faaliyet gösteren bir işletmenin global pazara açılabilmesi ancak E-Ticaret ile sağlanır. Hib Ajans, kurumsal E-Ticaret çözümleri ile satışlarınızı büyük oranda artmasına katkı sağlar.

Özel Yazılım

Paket halinde satılan yazılımlar çoğu zaman ihtiyaçlarınıza karşılık gelmeyebilir. Hib Ajans, yaşamış olduğunuz sorunları analiz ederek ihtiyacımız olan özel yazılımları profesyonel bir şekilde üretir.

Deneyimli Çalışanlarımızla
Kaliteli Hizmet

Blogdan
Son
Makaleler

Giriş & Kayıt