Hib Ajans Web Tasarım

Hib Ajans Web Tasarım

Hib Ajans, vermiş olduğu kurumsal hizmetler ile dijital marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeler sağlıyor. Profesyonel ekip ve kadrosu ile uzun yıllar boyunca destek veren ajansımız günden güne gelişmekte olan dijital dünyayı işiniz ile birleştiriyor. Özellikle bölgesel olmaktan çıkmak isteyen birçok firma dijital dünyanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak durumundadır. 2000’li yıllarda internetin aktif olmadığı dönemde işletmeler fark edilebilmek için broşür, kartvizit ya da reklamlardan destek alıyordu. Fakat; internet çağına gelmemiz ile beraber sanal dünya üzerinde yer alan hedef kitleye ulaşabilmek için bir web tasarımına sahip olmak gerekiyor.

Bağlı bulunduğunuz sektörde rakipleriniz ile rekabet edebilmek için farklılığınızı ortaya sunmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle dijital alanda hedef kitlelerinizi belirlemeli, hedef kitleye ulaşabilecek aşamalar gözden geçirilmelidir. Profesyonel bir web tasarım ile oluşturulacak internet sitesi üzerinden yapacağınız yayınlar müşterilerinizin size karşı olan bakış açısını tamamen değiştirecektir. Bununla beraber sosyal medyayı da etkin kullanan şirketler, farklı platformlarda yer alan müşteri kitlesine de ulaşarak markalaşmaya doğru ilerlemektedir. İnternet üzerinden faaliyet göstermeye başlayan birçok şirket, kısa sürede yüksek kar oranlarını ulaştıkları görülüyor. Tabii dijital alanda yer alan her şirket için bu durum söz konusu değildir. Hib Ajans; bu aşamada devreye girerek şirketinizin dijital ve sosyal dünyada hak ettiği değere ulaşmasını sağlıyor! Bu aşamada neler yaptığımızdan daha bahsedecek olursak;

Güçlü Ekip

Hib Ajans web tasarım hizmetleri ile bugüne kadar birçok şirketin dijital alanda bir marka sahibi olmalarını sağladık. Sahip olduğumuz güçlü ve dinamik ekip sayesinde web tasarımını sizler için maksimum düzeyde ele alıyor, iyi bir ekibe emanet ediyoruz. Başlangıç olarak bulunduğunuz sektörü ile beraber müşteri kitlenize analiz ediyor, sektörünüze en uygun web tasarımları oluşturarak internet site oluşumunu yapıyoruz. Bu aşamalarda bilgi her şeyden daha önemlidir. İyi bir ekip ile çalışmadığınız sürece yaptıracağınız çalışmalardan etki alabilmeniz çok ama çok az ihtimaldir. Sahip olduğumuz ekip tasarım konusunda yazılım olarak iki farklı birimden oluşmaktadır. Tasarım ekibimiz yukarıda belirttiğimiz kriterlere uygun olacak şekilde kurumsal web tasarım işlemlerini yaparken yazılım ekibimizde hazırlanan tasarım üzerinden kodlamalar yaparak kurumsal bir internet sitesi sahibi olmanızı sağlar.

Mükemmelliyetçi Tasarım

Web tasarım konusunda attığımız her adımda bağımsız karar vermiyoruz. Tüm süreçler ile ilgili sizleri bilgilendiriyor, gerekli onayları almadan hiçbir işe başlamıyoruz. Ekibimiz, sahip olmak istediğiniz web tasarım ile ilgili sizlerden görüş ve taslaklar alarak bunun üzerinde bir tasarım şeması oluşturuyor. Sektörünüz içerisindeki en iyi tasarıma sahip olmanızı sağlayacak olan ekibimiz, tüm işlemleri yenilikçi ve modern etmenlere bağlı olarak hayata geçiriyor. Mükemmeliyetçilik, sahip olduğumuz en önemli özelliklerden birisidir. Eğer tasarım başta sizin hoşunuza gitmezse bizim de hoşumuza gitmeyecektir. Eğer kurumsal bir imaj oluşturmak istiyorsanız amatör ya da başlangıç aşamasında olan işletme ve kişilerden kesinlikle iş anlaşması imzalamayınız!

Kendimizi Tam Olarak İfade Ediyoruz!

Hib ajans olarak oldukça uzun bir süredir yazılım ve tasarım alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle ekibimiz yazılım konusunda müşterilerin ne istediğini biliyor, çözümleri tamamen ihtiyaç odaklı yerine getiriyor. Biz hem kendimizin hem de sizin ne istediğinizi bildiğimizden ötürü çalışmaya eksiksiz, zamanında gerekli standartlara uygun bir şekilde sunuma hazır hale getiriyoruz.

Hib ajans ile hem bugünün hem de geleceğin teknolojilerine uygun web tasarım sahibi olabilirsiniz. Sahip olduğumuz teknoloji bizlere jem bugün hem de gelecek ile ilgili çalışmalar çıkarmamızı sağlıyor.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt