• Anasayfa
  • Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

İnternetin artık günümüzde ulaşamadığı herhangi bir alan ya da sektör kalmadı. Başta eğlence amacıyla kullanılan bu alan, iş dünyası ve ticaretinde gelişmesine büyük oranda katkı sağladı. İşletmeler, bölgesel olmaktan çıkmak için artık internetin vermiş olduğu prestije muhtaç duruma geldi. Kurumsal kimlik ile beraber marka bilinirliği de oluşturan internet, doğru teknolojiler kullanılması durumunda markaların gücüne güç katmakta. Hib Ajans olarak uzman kadromuz sayesinde ihtiyacınız olan tasarım işlemlerini sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Sıradan bir web tasarım ile kurumsal web tasarım arasında büyük farklar bulunmaktadır. Ürün ve hizmet tanıtımının yanı sıra, marka ile ilgili bilgilerin verildiği kurumsal sitelerde özel kodlama yapıları kullanılır. Bu nedenle kurumsal web tasarım fiyatı diğer tasarımlara göre biraz değişiklik göstermektedir. İşletmenizi yansıtacak bir kurumsal tasarım ihtiyacınız varsa Hib Ajans olarak bu konuda sizlere profesyonel destek verebiliriz.

Kurumsal Web Tasarımının Faydaları Nelerdir?

Kurumsal bir web tasarım ile işletmenizin ürün ve hizmetlerini doğru bir şekilde tüketicilere yansıtabilirsiniz. Internet üzerinden arama yaparak sizlere ulaşan müşteriler, marka değerinin artmasına büyük oranda katkı sağlarlar.
Kurumsal internet sitesine sahip bir işletme dijital pazar içerisinde daha güven verici bir imaja sahip olur. Kurumsal bir görünüm ile müşterilerinizin gözünde daha da iyi bir imaja sahip olabilirsiniz.
Hib Ajans tarafından oluşturulmuş kurumsal web tasarımları ile internet üzerindeki yerinizi daha da geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.
Dijital pazarda rakipler ile mücadele edebilmenin en iyi yollarından birisi de kurumsal bir internet sitesine sahip olmaktır. İyi bir görünüm, müşteriler gözünde de fark edilebilir bir etki yaratmaktadır.
Kurumsal bir internet sitesine sahip işletmeler, SEO çalışması ve reklam çalışması ile internet sitelerini destekleyerek arama motorlarında daha üst sırada yer alabilirler. Bu konuda da destek veren Hib Ajans müşterilerine kurumsal kimlik de kazandırmaktadır.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kurumsal web tasarım fiyatı araştıran birçok işletme, tasarım detaylarını da merak etmekte. Bu sektör içerisindeki deneyimin bize vermiş olduğu en büyük tecrübe sadeliktir. Kumsal internet siteleri sade bir tasarıma sahip olmalıdır. Bununla birlikte görsel ve videolar ile desteklemeli, müşterinin aradığı hizmeti doğrudan yönlendirecek bağlantılar sunulmalıdır. Ziyaretçileri yormayacak bir tasarıma sahip olması gereken kurumsal internet siteleri, belirli bir düzen dahilinde işlenmelidir. Ziyaretçi, internet sitesine giriş yaptığı andan itibaren ilgili sitenin kurumsal olup olmadığını hissetmesi gerekiyor. Logo, renk seçimi ve görseller şirketin bağlı bulunduğu sektöre göre özenli bir şekilde seçilmelidir.

Size göre bir internet sitesinde kullanılan renk ve yazı tipleri herhangi bir anlam ifade etmez. Fakat; söz konusu kurumsal bir internet sitesi ise bu gibi ufak ayrıntılar oldukça büyük değişimlere neden olabilir. Bu gibi ufak ayrıntılara dikkat edilerek hazırlanan bir web sitesi, şirketin imajını müşteriler üzerine iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Sayfa, renk görsel, resim ve videolar ile desteklenen kurumsal web siteleri aynı zamanda bir iletişim kaynakları ile desteklenmelidir. Kurumsal web tasarım içerisinde şirket ile ilgili adres, telefonda iletişim bilgileri net bir şekilde belirtilmelidir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatı

Sıradan web tasarımlarda müşterilere sabit bir fiyat verebiliriz. Fakat; söz konusu kurumsal web tasarıma geldiğinde fiyat oldukça değişkenlik gösterebilmekte. Bu nedenle şirketlerin isteklerine göre özel olarak yaptırılan tasarımlarda fiyat yapılan tasarıma göre özel olarak belirlenmektedir. Hib ajans iletişim bilgileri üzerinden bizlerle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt