Mediquark

MediQuark

Kiosk ve inovaktif çözümler ile artık işletmelerinizin saha içerisinde daha aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kent merkezinde herhangi bir noktaya yerleştirilen kiosklar ile güncel iş ilanlarınızı yayınlayabilir, şirketiniz ile ilgili görsel ve videoların yayınını yapabilirsiniz. Uzaktan bağlantı ile sürekli kontrol altında olan cihazlar ile müşterilerinize büyük bir fırsat sunabilirsiniz. Teknolojinin vermiş olduğu imkanlar ile mobil uygulama desteği sunan Hib Ajans internet sitelerinin kiosklar ile bağlantı kurmalarını sağlayacak müşterileri ile birebir temas kurmalarına katkı sağlıyor.

Kiosk Kullanım Alanları Nelerdir?

Kiosk, günümüzde birçok farklı alanda birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu teknolojinin kullanıldığı alanlar şu şekildedir;

Merkezi bölgeler için turnike geçiş ve rezervasyon
Marka, ürün ve hizmet tanıtımı
Alışveriş merkezleri ve kampüsler için yönlendirme sistemi
Bilim merkezleri, müze, kütüphane ve arşivler için araştırma ve sorgulama
Cafe, büfe, restoranlar için hızlı sipariş
Fatura ödeme, bilgi, görüntüleme ve hizmet
Kent merkezleri için belgesel tanıtımı bilgi bankacılığı
Fuar, toplantı ve konferanslar için bilgilendirme ekranı
Eğlence merkezleri, ulaşım, sinema ve tiyatrolar için bilet uygulamaları
Kurumsal firmalar için iş ilanı, marka, ürün ve hizmet tanıtımı

Gibi alanlarda kullanılmaktadır

Kiosk ve İnovasyon Desteğinin Verildiği Platformlar

Kiosklar, firmalarla ilgili güncel veriler içermesinden dolayı anlık kontrol edilebilir olmaları gerekiyor. Hib ajans olarak kiosk uygulamalarımız Android, IOS ve Microsoft Mobile destekli yazılımlar ile anlık olarak kontrol edilebiliyor.

Hib Ajans Kiosk ve İnovatif Çözümleri

Hib ajans tarafından geliştirilmiş olan kiosklar her markaya özel tasarımlar ile geliştirilmektedir. Marka değerinizi güçlendirmek amacıyla Kiosk sahibi olmak isteyen işletmeler için kurumsal çözüm önerileri sunuyoruz. Kiosklar üzerinden müşterileriniz için sipariş ekran oluşturabilir, ürün ve hizmetlerinizi bu kanal üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Kiosklar, basit ve işlevsiz gibi görülebilir. Fakat; bu teknolojik cihazlar ile firmanız ile ilgili daha iyi bilgi ve fazla ürün sunabilirsiniz.
Kiosklar ile müşterilerimiz için benzersiz bir deneyim ortamı oluşturabilirsiniz. Genellikle uzun süre bekletilen müşteriler ilgili firmanın büyük oranda prestij kaybetmesine neden olabilir. Bu amaç ile beraber merkezden uzak bir şubenin performanslarını değerlendirmek amacıyla da kiosk sistemlerinden destek alabilirsiniz.
İnteraktif bir reklam ağına sahip olmak kurum imajınızın büyük oranda artmasını sağlar. İşletmeniz ile ilgili durum ve gelişmeleri kitlenize bildirebilir, müşterilerinizden soru öneri ve görüşleri bu sistem üzerinden alabilirsiniz. Özellikle fuar ve lobilere yerleştirilen kiosklar işletmeler için büyük bir geri dönüşüm kaynağıdır.

Kiosk bilgi sistemi daha çok mülkiyet ve imar planlamalarında kullanılmaktadır. Altyapı üzerinde kullanılması durumunda işyeri, konut, bina envanterleri gibi alanlarda detaylı doküman sunan bu sistem, yerel vergi kayıtları, yönetimsel destek gibi birçok alanın dijital olarak kontrol edilmesine olanak sağlar. Özellikle yerel birimler tarafından kullanılması durumunda hem vakitten hem de gelirden kazanç sağlar.

Kiosklar sadece ürün, hizmet tanıtımı ile sınırlı kalmış bir teknoloji değildir. Aynı zamanda bu sistemler üzerinde ürün satışı yapabilir, ödemeleri Kredi kartı üzerinden de alabilirsiniz. Her sektör için özel olarak hazırlanan cihazları kurumsal çözüm önerileri ile %100 başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kiosk cihazlarının kullanıldığı bu sektörler ise şu şekilde sıralanabilir.
Finans kuruluşları,
Belediyeler
Otel
Otomotiv
Kuyumculuk
Sigorta
Restaurant
Hastane

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt