Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Hib Ajans olarak uygulama marketlerinde yayınlanmak üzere son kullanıcılar için tasarlanmış mobil uygulamalar geliştiriyoruz. İşletmeniz için en ideal görsel ve fonksiyonel tasarımlar oluşturarak gerekli testleri yapıyor, uygulamaları yayına hazır hale getiriyoruz. Sadece mobil uygulama tasarlamakla kalmayıp uygulamaları sizin adınıza da yayınlıyoruz. Türkiye, akıllı telefon kullanımı konusunda dünyanın önde gelen ülkeler arasında yer alıyor. İnternet kullanımı bakımından bilgisayarlara nazaran daha ön planda olan akıllı telefonlar, birçok ihtiyacın karşılanması için aktif olarak kullanılıyor. Bu bağlamda pazar içerisinde ön plana çıkmak isteyen bireysel ve kurumsal şirketler marka, ürün ve hizmetlerin tanıtabilecek bir mobil uygulamayı ihtiyaç duyarlar. Hib Ajans olarak;

Şirketler için ihtiyaçları yönelik güncel teknolojiler kullanılarak mobil uygulamalar tasarlıyoruz. Bu uygulamalar iş zekası ve raporlama sistemlerine uygun, ERP sistemleri ve web yazılımları ile uyumlu olarak geliştiriliyor. Hib Ajans olarak mobil uygulama yazılımı sırasında vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde listelenebilir.

Beacon Teknolojisi

BLE ve Beacon teknolojisi ile mobil uygulamalarınızı nesnelerin interneti ile bir adım daha ileri taşıyoruz. Kapalı ortamlarda lokasyon takibi yaparak akıllı sistemler sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik mobil yazılımlar üretiyoruz.

Lokasyon Servisi

Lokasyon, son müşteriye ulaşabilmenin en etkili yöntemlerinden birisidir. Hib Ajans olarak akıllı telefonların teknolojik açıdan sağlamış olduğu hizmetleri kullanarak müşterilerimiz için son kullanıcıya ulaşabilecek hızlı ve güvenli mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

İş Zekası

Mobil uygulamalar sadece görünümsel açıdan değerlendirilmemelidir. İş Zekası sistemi içerisinde web teknolojilerini tüm cihazlarda kontrol edilebilir hale getirmek için mobil uygulamalar ile entegre ediyoruz. Aynı zamanda raporlamayı da iş zekası sistemlerini üzerinden müşterilerimize özel olarak hazırlıyoruz.

ERP Hizmetleri ve Sadakat

Mobil ve web ortamında ön plana çıkmak isteyen müşterilerimiz için ERP sistemini mobil yazılımla Entegre ediyoruz. Bu sayede uygulamaların daha kolay yönetilebilir bir iş akışına sahip olmasını sağlıyoruz. Tüm aşamalarda uçtan uca raporlamalar sunarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi ve raporlar veriyoruz.

Artırılmış Gerçeklik

Mobil uygulamalar konusunda profesyonel bir ekibe sahip olan ajansımız artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak 3D destekli mobil uygulamalar geliştirebiliyor. Bu sayede işletmeler, müşterilerine teknolojik bir uygulama üzerinden hizmet verebiliyor.
Bunun gibi birçok detaylı özelliklere sahip olan mobil uygulama hizmetimiz biraz önce de belirttiğimiz üzere sadece ticari İşletmelere açık değildir. Bireysel kullanıcılar da akıllarına gelebilecek her türlü sektör ve kategori için bizlerden mobil uygulama hizmet alabilirler.

Dijital sektör her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Buna bağlı olarak gelişen pazar içerisinde fark edilebilir olmanın en iyi yollarından birisi de teknoloji yakalamaktır. Hib Ajans olarak gerek tasarımı ile gerek kodlama yapısı ile gerek yenilikçi çözümleri ile sizlere her alanda hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bugün yapmış olduğumuz birçok uygulama geleceğin teknolojisi ile uyumlu olabilecek bir alt yapıya sahiptir.

Mobil uygulama hizmeti almadan önce şirket olarak ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Mobil uygulamanın marka bilinirliği için mi yoksa ürün ve hizmet tanıtımı için kullanılacağına karar vermeniz, sonuca büyük oranda etki edecektir. Bu ayrıntıya karar verdikten sonra Hib Ajans olarak bizler ile iletişime geçerek projenizin hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt