Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri

Hib Ajans olarak işletme ya da kuruluşların ihtiyacı olan özel yazılımları geliştirerek kullanıma sunuyoruz. ERP yazılımlar sayesinde firmalar içerisinde analiz ve bir dizi çalışmalar yapıyor, ortaya çıkan raporlara göre kurumlara özel yazılımlar geliştiriyoruz. Özel yazılımlar sayesinde başta üretim olmak üzere birçok alanda daha gelişmiş ve kontrol düzeyi daha yüksek çalışmalar ortaya çıkabilmektedir. Ajansımız tarafından sunulan özel yazılım geliştirme hizmetinde sağlayacağımız hizmetler sonucunda olacaksınız avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

Analize Göre Üretim

İşletmeler için tasarlanan özel yazılımlar tamamen ihtiyacı yönelik çözümler üretir. Gereksiz özellikler, gereksiz menüler bu tasarımlar içerisinde kesinlikle bulunmaz. Yazılımlar içerisinde bulunan her parametre ve her kademe ihtiyaç olan bilgiyi daha kolay ve hatasız ulaşılmasını sağlar. Bu sayede yazılımlar üzerinden alacağınız analiz, üretiminizin daha da geniş sınırlara ulaşmasını sağlar.

Farklı Bilgi İhtiyacı

Aynı sektör dahi olsa farklı büyüklükteki işletmelerin yönetim ve organizasyon yapısı birbirine göre değişiklik göstermektedir. Hib Ajans, özel yazılım ile büyük işletmelerin sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri küçük ve orta ölçekli işletmelere sunmaktadır.

İhtiyaca Göre Yazılım Geliştirme

Paket olarak satılan yazılımlar firmalara göre sürekli geliştirme yapamazlar. Bu tür yazılımlar ile sürekli kısıtlı kalan işletmeler, firma ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerilerini ancak Hib Ajans özel yazılım çözümleri ile karşılayabilir. Özel yazılımlar istenilen her durumda işletmeler için geliştirilerek yenilebilir hale getirilmektedir.

İşletmenin Her Kademesine Yönelik Hizmet Üretme

İşletmelerin her kademesine yönelik bir hazır yazılım bulmak neredeyse imkansızdır. Paket yazılımlarda genellikle belirli alana yönelik çözümler üretilir. Büyük işletmeler, farklı birimler için genellikle birden çok yazılım kullanmak durumunda kalıyorlar. Bu durum, oldukça gereksiz verilerin depolanmasına da neden oluyor. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu Hib Ajans özel yazılım ile ihtiyaçları tek bir paket içerisinde toplatmaktır.

Donanımlar İçin Doğru Tercih

Özel yazılım çözümleri sayesinde veri toplama işlemlerinde de oldukça kolaylıklara sahip olabilirsiniz. Hızlı, hatasız ve el terminalleri (barkod okuyucu, PDKS cihazlar, barkotlu teraziler)ile bağlantılı bir şekilde çalışan özel yazılımlar, veri toplama kısmında da işinizi kolaylaştırarak zamanınızdan tasarruf edebilecek çözümler sunar.

Özel Yazılım İle Farklı Platformlara da Yelken Açın!

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılan teknolojik ürünler kullanıcı ve işletme departmanlarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; muhasebe departmanın kullanmış olduğu yazılımlar sadece bilgisayar desteklidir. Fakat; saha içerisinde satış yapan birimlerin kullanacağı yazılımlar akıllı telefon ya da tablet destekli mobil yazılım olmalıdır. Paket yazılımlar ile tüm bu servisleri tek çatı altında toplamak imkansızdır. Özel yazılımlar sayesinde ihtiyacınıza yönelik, farklı platformlarda çalışabilen yazılımlar geliştirmek mümkündür.

Tek Yazılımla Her Sektöre Hükmedin!

Özellikle birden fazla sektörde aktiflik gösteren işletmeler, her sektör için ayrı bir yazılıma ihtiyaç duyarlar. Faklı yazılımlardan bilgilerin tek merkeze toplanması büyük zaman kaybına neden olmaktadır. Bu süreç içerisinde yapılabilecek en ufak bir hata işletmenin mali olarak büyük zararlar görmesine de neden olabilir. Hib Ajans, özel yazılım çözümü ile şirketlerin farklı sektörlerdeki yazılım ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplamak mümkündür. Böylelikle bir yazılımla ilerleyen işletmeler hem vakitten kazanç sağlar hem de bu alana harcadığı zamanı farklı birimlere yönlendirerek büyüme kat edebilir.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt