SEO

SEO

Search Engine Optimizasyon anlamına gelen SEO, sahip olduğunuz web sitenin arama motorları tarafından daha kolay bir şekilde algılanmasını sağlar. Anahtar kelimeler üzerinden yapılan arama sonuçlarında internet sitenizin üst sıralarda sonuç vermesini sağlayan bu çalışmalar, marka bilinirliği ile beraber ürün ve hizmet satışlarını da artmasını sağlar. Dışarıdan bakıldığında oldukça kolay gibi görünen SEO, internet sitesinin tasarımı, içeriği, doğru başlık seçimi, sayfaların yüklenme hızı gibi birçok etkene bağlı bir şekilde yapılır.

SEO Hizmeti Nasıl Yapılır?

Hib Ajans olarak SEO alanındaki tecrübe ve uzmanlığımız sayesinde bireysel ve kurumsal hizmetler sunuyoruz. Sektör analizi ve rakip firmalar üzerine yapılan analizler ile yapılan optimizasyon işlemi şirketinizin üst sıralarda yer almasını sağlıyor. Bu konudaki çalışmaları bireysel olarak yapabilmeniz mümkün değildir. Tamamen uzman kişi ve ekipler dahilinde yapılan SEO işlemlerinde aşamalar şu şekilde olmaktadır;

Sayfa içi optimizasyon (One Page SEO)
Sayfa dışı optimizasyon (Of Page SEO)
Zararlı backlink incelenmesi ve temizliği
Anahtar kelime tespiti
Rakip analizi
SEO uyumlu içerik oluşturma
Backlink çalışması
Kontrol ve raporlama

Sayfa İçi Optimizasyon

Hib Ajans olarak SEO hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin sayfa içi optimizasyona öncelik veriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirilen bu çalışmada ilk olarak hatalı sayfalarla tespit ediyor, bu sayfalardaki hataları kaldırarak sayfa içi optimizasyonunu güçlendiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar ile arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkabilecek bir internet sitesi oluşturuyoruz. Tüm süreç içerisinde bir rapor hazırlayarak, yapılanlar hakkında şeffaf bir şekilde hesap veriyoruz.

Backlink İncelenmesi ve Temizlik

Sahip olduğunuz internet sitesi yeni açıldı ise büyük ihtimal backlink açısından oldukça temizdir. Eğer daha önce başka bir kişi ya da kuruma SEO çalışması yaptırdıysanız büyük ihtimalle birçok zararlı backlink sahibi olmuşsunuzdur.

Backlink konusunda dünyanın önde gelen birçok araçlarını (Ahrefs, Webmaster Tools vs.) kullanarak backlink profilinizi analiz ediyoruz. Başka sitelerden alınan dış bağlantıları inceliyor, hangilerinin iyi hangilerinin zararlı olduğunu tespit ederek backlink inşasını temelden güçlü bir şekilde oluşmasını sağlıyoruz.

İçerik Oluşturma

Bir web sitesi için en önemli kriterlerden birisi de kaliteli içeriktir. Hib Ajans olarak vermiş olduğumuz SEO hizmeti içerisinde arama motorları için değerli içeriklerde üretiyoruz. Uzman editörler tarafından kaliteli ve özgünlük kriterlerine bağlı kalınarak hazırlanan içerikler SEO çalışmalarını destekleyecek şekilde planlanmaktadır.

Anahtar Kelime

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının en kritik kısımlarından birisi de doğru anahtar kelime seçimidir. Site içerisinde yer alan içerikler, ürün ve hizmetler içerisinde yer alan anahtar kelimeleri analizler ile belirliyoruz. Belirlenen anahtar kelimeler üzerinden yapılan SEO çalışması, hedef kitle ile olan bağınızın daha güçlü bir şekilde oluşmasını sağlıyoruz.

Backlink İnşası ve Raporlama

İyi bir SEO için güçlü bir backlink inşasına sahip olmak gerekiyor. Hib Ajans olarak SEO çalışmaları yaparken sektöre uygun backlinkler alarak doğal bir yükseliş kazanmanızı sağlıyoruz. SEO çalışmaları basite alınacak bir işlem değildir. Uzun vadede ortaya çıkacak olan sonuçlar için yaptığımız tüm işlemleri şeffaf bir şekilde müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt