Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden marka bilinirliği oluşturmak, ürün ve hizmet satışlarını arttırmak isteyen firmalar bu konuda profesyonel destek almak zorundadır. Birçok işletme sosyal medya üzerinden ya yanlış paylaşımlarda bulunuyor ya da yanlış reklam stratejileri uyguluyor. Bu konuda öncelikle müşterilerimizi bilinçlendiriyor, sonrasında sosyal medya yönetiminin nasıl olması gerektiği hakkında çalışmalar yapıyoruz. Hib Ajans sosyal medya hizmeti vermeden önce şunu belirtmek istiyoruz. Sosyal medyayı doğru kullanan marka her zaman kazanır. Takipçi kazanmanın ve tutmanın tek yolu doğru tanıtım ve doğru içerikten geçmektedir. Sosyal alanda büyümek ileri bir süreçte kurumsal kimlik oluşumu yaparak markalaşmanın önünü de açmaktadır. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre kullanıcıların %93’lük bir kısmı alışveriş yaparken kararını sosyal medya üzerinden paylaşılan yorumlara göre karar vermektedir.

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

Çalıştığımız markanın sosyal medya ve dijital pazar içerisindeki iletişim planlarını hazırlıyoruz.
Sosyal medya ağlar üzerinden planlı bir büyüme stratejisi geliştiriyoruz.
Çalışmalara ilk olarak sosyal medya hesapları üzerinden şirketiniz adına kurumsal hesaplar açıyoruz.
Açılan sosyal medya hesapları üzerinde aylık içerik takvimleri oluşturarak içerik yönetimini tamamen profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.
Tüm sosyal medya hesaplarının takibini yürütüyor, moderasyonunda sosyal medya uzmanlarımızı görevlendiriyoruz.
Sosyal ağlar üzerinde daha etkili hale gelebilmek için planlı reklam stratejileri oluşturuyor, bu reklamların markanıza ne gibi katkılarda bulunabileceği hakkında detaylı raporlar sunuyoruz.
Tüm bu süreç içerisinde detaylı raporlar ile yaptığımız tüm işlemler hakkında bilgiler veriyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama

Markanız için güçlü bir pazarlama aracına sahip olmak istiyorsanız bu konuda sosyal medya üzerinden profesyonel bir destek almanız gerekiyor. Günümüzde büyük ya da küçük ayrımı olmadan tüm markalar sosyal medya üzerinden pazarlama yaparak ciddi oranda başarılar elde ediyor.

Sosyal medya üzerinden sadece paylaşım yapmakla kalırsanız bir prestij yakalamanız imkansızdır. Ülkemizde bulunan tüm büyük markalar bile sosyal medya üzerinden etkileşim yakalayabilmek için reklam yolu ile hedef kitlelerine ulaşmaya çalışıyor.

Sosyal medya üzerinden reklam kampanyaları düzenlemek marka bilinirliğini arttırdığı gibi kısa vadede müşteri potansiyelinin de artmasını sağlamaktadır.

Her sosyal medyanın ayrı bir hedef kitlesi ve pazarlama yönetimi bulunmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardan ayrı ayrı hedef kitlesi edinebilmek için ayrı çalışmalar yapmak gerekiyor. Bu konuda Hib Ajans sosyal medya uzmanlarından destek alarak başarıya daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Reklam İçeriklerinin Hazırlanması

Reklamlarda kullanılacak görseller pazarlamanın en büyük araçlarından birisidir. Hib Ajans, bu aşamada uzman grafikerleri sayesinde reklamlarda kullanacak görselleri profesyonel bir şekilde hazırlar.

Eğer sosyal medya reklamlarında videolu görseller kullanılacaksa bu konuda da ajans olarak müşterilerinize destek sunuyoruz. Profesyonel bir şekilde hazırlanan videoları kurgu ve montaj işlemleri ekibimiz tarafından tasarlanarak yayınlıyoruz. Görsel seçimi konusunda da yanınızda olan ajansımız, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtabilecek önerilerde bulunuyor.

Sosyal medya yönetimi konusundaki kurumsal önerisi sunan Hib Ajans, her sektör için farklı çalışma teknikleri uygulamaktadır. Sosyal medya çalışmaları ürün ve hizmet tanıtımına bir araç olsa da markalaşmanın sağlanabilmesine büyük oranda katkı sağlar.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt