Ücretsiz Web Tasarım Kursu

Ücretsiz Web Tasarım Kursu

Dijital çağ artık birçok kişinin bilgisayar öğrenmesi gerektiğini söylüyor. Birçok kişi bilgisayar kullanımını sadece internet kullanımı olarak görüyor. E-posta ya da Office programlarını kullanabilmek bilgisayar için yeterli bir kavram olarak görünüyor. Oysa; Bilgisayar dünyas içerisinde yazılım ve tasarım gibi birçok farklı alan bulunuyor. Bilişim teknolojileri alanında kendinize kalıcı bir meslek edinmek istemez misiniz? İlk olarak bilgisayar ile ilgili teknik konular öğrendikten sonra web tasarım alanında giriş yapan birçok kişi, profesyonel ajanslar ile çalışarak kendilerine ömür boyu gelir getirecek meslek sahibi olabilirler. Hib Ajans tarafından verilen ücretsiz web tasarım kursu ile sıfırdan web site tasarımını öğrenebilir, tasarladığınız web siteleri yayına alabilir, SEO alanında kendinizi eğiterek bu alanın parçası olabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Hib Ajans tarafından verilen ücretsiz web tasarım kursu içerisinde ilk olarak web tasarım nedir kavramı üzerinde duruyoruz. Bir internet sitesini görsel olarak yayına alınabilmesinin temeli web tasarım üzerinden geçmektedir. Statik ve dinamik olarak ikiye ayrılan web tasarımda HTML ve CSS programlama dillerinden destek alınmaktadır. Bununla birlikte Photoshop üzerinden sayfa sayfa çizilen internet sitesi tasarımları yine HTML ve CSS üzerinden dinamik bir şekilde yayına alınmaktadır. Bu konu ile ilgili detaylar ücretsiz web tasarım kursu hizmetimiz içerisinde ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Ücretsiz Web Tasarım Kursu Veren Yerler

Gençlerin bilgisayar ve teknoloji ile yakından ilgilenerek bu alanda kariyer sahibi olmaları için Hib Ajans olarak üzerimize düşen her türlü görev ve sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bu bağlamda verdiğimiz kurslar ile gençleri teknoloji ile tanıştırıyor, yazılım ve kodlama konusunda gelişmelerini sağlıyoruz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz ücretsiz web tasarım kursu sayesinde birçok kişinin çeşitli ajanslarda veya bünyemizde çalışmasını sağlayarak güçlü bir kariyer sahibi olmalarına katkı sağladık.

Ücretsiz Web Tasarım Kursuna Kimler Katılabilir?

Ücretsiz web tasarım kursu için herhangi bir bölümden mezun olmanız gerekmez. 16 yaşını doldurmuş tüm genç bireyler için aktif durumdadır. Kurs öncesi herhangi bir ön bilgi bilmenize gerek yoktur. Kurs içeriğinde web tasarım konusunda sizlere temel konularda ayrıntılı bilgiler sunarak temel kazanmanıza aracılık ediyoruz.

Eğitimin İçeriği Nedir?

Hib Ajans olarak vermiş olduğumuz ücretsiz web tasarım kursu içerisinde sıfırdan web site hazırlama ve yayınlama konusunda eğitimler verilmektedir. Ortalama 200 saat süren bu eğitimler içerisinde HTML ve CSS başta olmak üzere photoshop alanında da bilgiler verilmektedir.

HTML Nedir?

Hib Ajans tarafından verilen ücretsiz web tasarım kursu içerisinde ilk olarak HTML programlama dili hakkında bilgiler veriyoruz. HTML hemen hemen tüm web siteleri içerisinde bulunan bir programlama dilidir. Head, Body gibi etiketler üzerinden tasarlanan web siteleri oldukça dinamik görünümler oluşturuyordu. 10 yıl önce piyasalarda bulunan internet sitelerini yaklaşık %90’ı HTML üzerinden hazırlanıyordu. ASP.NET ve PHP, HTML’in etkilerini biraz da olsa azaltmıştır.

Dreamweaver

Dünya üzerindeki birçok tasarımcının kullanmış olduğu Dreamwaver web tasarım konusunda ihtiyacınızı karşılayacak bir boyuta sahiptir. Dreamweaver üzerinden PHP, HTML, CSS, ASP, XML ve JSP bir birçok yazılım dilini kullanarak profesyonel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Photoshop

Photoshop ile web tasarımının ne alaka olduğunu düşünebilirsiniz. Photoshop üzerinden sayfa sayfa web tasarımlarının görselini hazırlayarak kodlama konusunda büyük avantajlar yakayalayabilirsiniz. Profesyonel Medya Ajanslarında bir web tasarım uzmanı olarak işe girmek istiyorsanız Photoshop’u kesinlikle öğrenmeniz gerekiyor. Ajansımız tarafından verilen ücretsiz web tasarım kursunda bu konuya da az da olsa deniyoruz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt