Web Tasarım

Web Tasarım

Hib Ajans olarak sunmuş olduğumuz web tasarım hizmeti ile internet pazarında daha güçlü bir yer edinmenizi sağlıyoruz. Sizlerin yerine markanızın imajını yeniden oluşturuyor, ürün ve hizmetlerinizi daha farklı bir şekilde lanse edilmesine katkı sağlıyoruz. Sektörünüze uygun en iyi tasarım modelini belirleyerek teknoloji ile birleştiriyor, işletmenizin bir dijital görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Günümüzde, bölgesel olarak dahi hizmet veren en küçük bir işletmenin dahil kurumsal bir internet sitesine sahip olması gerekiyor.

Sahip olduğumuz profesyonel ekip, şirketiniz için bir araştırma yaparak doğru hedef kitlesine ulaşabilecek bir web tasarım şekli oluşturuyoruz. Ziyaretçiler açısından marka, ürün ve hizmetlerinizin pozitif bir şekilde anlaşabilmesi için tasarımın doğru bir şekilde oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle her müşterimiz için talep edilen sektör hakkında araştırmalar yapıyor, müşteri potansiyeli üzerinden doğru tasarımın nasıl olması gerektiği hakkında incelemeler yapıyoruz. Hib Ajans olarak basit bir web tasarımı ile sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda internet sitenizde kullanılacak banner tasarımlar, kampanya görselleri, algı gücü aktarılacak her türlü tasarımı uzman kadromuz tarafından analiz edilerek profesyonel bir şekilde oluşturuyoruz.

SEO Uyumlu Yazılım

Arama motorlarında yer almayan bir internet sitesi hiçbir işinize yaramayacaktır. Hib Ajans olarak web tasarım hizmetinin en başından itibaren bu konuyu büyük oranda dikkat ediyoruz. Hazırladığımız tasarımlarda SEO uyumlu bir yazılım kullanıyor, internet sitenizin Google’da iyi bir sıralama kazanmasını sağlıyoruz. Bu konuda hem kodlama hem de içerik bakımından tüm detayları profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Web tasarım bütünsel olarak yönetilmesi gereken bir projedir. Tasarım sonrasında internet adresinizin tüm arama motoru kayıtlarını (Google, Yandex, Yahoo, Bing vs.) bizzat profesyonel ekibimiz tarafından yapılarak takip edilmektedir.

Hib Ajans olarak hizmetlerimizi bu kadar ile sınırlı bırakmıyoruz. Bu konuda sizi doğru yönlendirerek internet sitenizin daha üst sıralarda yer alması için yapmanız gerekenler hakkında da detaylı bilgiler veriyoruz. Hatta danışmanlık hizmeti altında SEO hizmeti sağlayacak uzmanlara da sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Tüm Cihazlara Uyumluluk (Responsive Web Tasarım)

Dünya genelindeki internet kullanıcılarının büyük bir kısmı bağlantıları mobil cihazlar üzerinden sağlamakta. Bu nedenle bir internet sitesi mobil cihazlara uyumlu olmadığı takdirde hiçbir anlam ifade etmez. Bunun bilincinde olan uzman ekiplerimiz web site tasarımlarını tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde tasarlamaktadır.

Müşterileriniz açısından da şöyle bir durum olduğunu bilin; Ziyaretleri sırasında mobil bir tasarım ile karşılaşmayan ziyaretçiler genellikle birkaç saniye içerisinde internet sitesinden çıkış yaparlar. Bu durumda internet sitesinin arama sonuçlarına da büyük oranda zarar vermekte. Özellikle SEO ve Google Adwors çalışması yapmayı planlıyorsanız Responsive tasarım önceliğiniz olmalıdır.

Kolay Yönetim Paneli

Kurumsal bir tasarım yaptırmak isteyen birçok şirket, yönetim paneli konusunda birçok soru sormaktadır. Yönetim paneli geneli genellikle birçok kişi ve işletmeye karmaşık gelmektedir. Oysa; Uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan kolay yönetim paneli, internet sitesi yönetiminde sizlere büyük oranda kolaylık sağlamakta. Her müşterimiz, bir yazılımcı gibi kendi internet sitesini yönetebilecek yönetim panellerine Hib Ajans ile sahip olabilir.

Referanslarımız ve web tasarım örnekleri için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

biz ne yaparız?

HİZMETLERİMİZ

Bilişim Danışmanlığı

Dijital medyanın sunmuş olduğu avantajlar, bir şirketin markalaşma aşamasını büyük oranda desteklemektedir. Bilişim danışmanlığı üzerine vermiş olduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal çözümler sağlıyor.

Web Tasarım

Kurumsal bir internet sitesine sahip olmak, şirketinizin dijital pazar içerisindeki etkinliklerine arttırarak marka imajınızın bütünü ile artmasına katkı sağlar

SEO

Sahip olduğunuz internet sitesi içinde bulunan içerik, görsel ve başlıklar ile arama motorlarına uygun mu? Hib Ajans olarak bu konudaki eksikliklerinizi tamamlayarak internet sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz

E-Ticaret

E-ticaret olan ilgi, her geçen gün artmaya devam ediyor. Bölgesel hizmetten çıkarak kurumsallaşmak isteyen işletmelere profesyonel E-Ticaret hizmetimiz ile destek oluyoruz!

Mobil Uygulama

Türkiye’de mobil internet kullanıcı sayısı 40 milyonun üzerine çıkmış durumda. Bu denli büyük bir popülasyona sahip dünya içerisinde işletmenizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Google Adwords

Televizyon, internet, radyo reklamlarının maliyeti ortada! Medya reklamlarından ziyade dijital reklamlar ile işletmenizin gelirlerini arttırmak ister misiniz? Hib Ajans, Google Adwors reklamları ile de sizlerin yanında!

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım, bir işletmenin can damarıdır. Farklı ihtiyaçlara yönelik isteklerin tek bir yazılımda sunan Hib Ajans, işletmelerin sorunlarına kurumsal çözüm önerileri sunuyor.

B2B Bayilik Sistemi

B2B Bayilik sistemi ile artık işletmeniz üzerinde tam kontrol sağlayabileceksiniz. Bayi ile firma arasındaki kurumsallığın sağlandığı bu sistem, Hib Ajans tarafından profesyonel bir şekilde kodlanmaktadır.

Grafik Tasarım

İlk bakışta tanınacak bir marka olmanın yolu iyi bir grafik tasarımından geçmektedir. Hib Ajans olarak grafik tasarımı konusunda sizlere uzman bir ekip tahsis ediyoruz!

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin marka olabilmesine aracılık eden en büyük sistemdir. Şirketinizin kurumsal bir kimliğe sahip olmasını istiyorsanız Hib Ajans hizmetlerinden destek alın!

Sosyal Medya

Sosyal medya, dijital pazara yön vermek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir alandır. Marka bilinirliği oluşturmak ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilmek için Hib Ajans sosyal medya hizmetinden destek alın!
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Call us at this number

+98(897)67 43 67

Email At this email

info@hib.com.tr

Blogdan
Son
Makaleler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Giriş & Kayıt