E-Ticaret Sitesi

E-ticaret hizmeti, e-ticaret yazılımı ya da e-ticaret ile satış yapmak isteyen tüm müşterimizin hib.com.tr olarak yanındayız.

 

Bilgisayar ve yazılım mühendisleri ortak çalışmasıyla özel olarak yazılmış e-ticaret modülleri sayesinde kolay, esnek, responsive tasarımla müşterilere can suyu olmaktadır. Verdiğimiz e-ticaret sitesi hizmeti ile, ürün satışını yapabilir, marka kimliğinizi oluşturabilir ve başarı sağlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Alanında uzman kadro ile tasarladığımız, e-ticaret yazılımları konusunda ince eleyip sık dokuyarak kodlama çalışmalarını yaptığımız e-ticaret paketleri ile A’dan Z’ye her müşteriye hitap etmekteyiz. Google makine öğrenimi (machine learning) konusunda özel olarak endüstrileşen hib.com.tr olarak eşsiz fiyat ve performans (f/P) kalitesi ile müşterilerimizin e-ticaret firmasıyız.

Sağladığımız E-ticaret Avantajları

Çapraz tekelleşe firmalarının aksine yüzde yüz bilişim sektöründe hizmet sağlayan ve en iyi e-ticaret yazılımı yapan firmamız, şık görünümlü, her ödeme seçeneğine uygun, sektörde tecrübeli e-ticaret eğitimi almış kişilerden oluşan bir ekip ile yazılımınıza hayata dönüştürüp sizi adeta bir işletme haline getiriyoruz.

E-ticaret siteleri yapmıyor yeni bir yaşam alanı inşa ediyoruz. Her insanın keyifle vakit geçirebileceği tasarım ile, tüketicilerin samimi bulduğu bir marka yaratıyoruz. Özel bir yazılım sayesinde üstün güvenlik önlemlerine sahip, tam koruma sağlayan e-ticaret paketleri ile, DDoS, Shell gibi sorunlara karşı önlem almış bulunmaktayız. Ayrıca, 3D Secure ile müşterilere güvenli ödeme seçeneği de sunabilir ve onları sitenize aşık edebilirsiniz.

Hayal Ettiğiniz E-ticaret Sitesi

Türkiye’de her insanın ya da kobilerin e-ticaret sitesi kurmak istemesi ve hem Türkiye’de hem de Türkiye dışına çıkarak uluslararası satış yapması için tam donanımlı, tüm pazar yerlerine entegreli çalışan e-ticaret yazılımımız tüm müşterilerimize hizmet, güvence ve kalite sağlamaktadır. İnternetten ürün satışı nasıl yapılır sorusu soran tüm müşterilerimize bir kitapçık ile destek olmaya başlayıp muhteşem e-ticaret sitesi de kurmaktayız. Bir müşterinin isteyeceği elektronik ticaret için özel raporlama teknikleri kullanarak; günlük, haftalık kullanım raporlarını yazılıma entegreli modül ile teslimini sağlamaktayız.

Uzun yıllardır tecrübeli olduğumuz bilişim, yazılım ve e-ticaret platformunda müşterilerimize bir e-ticaret uzmanı teknik kadromuz sunduğumuz bazı özellikler;

  • Kolay ödeme seçeneği
  • Hızlı web sitesi
  • Fotoğraf, renk seçimindeki kolaylıklar
  • Tablo ya da liste görünümü
  • Google seveceği yazı tipi ve punto seçimi
  • SSL, 3D secure,
  • Business to Comsumer (B2C) yazılımı
  • N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Epttavm gibi büyük pazarlara entegreli özel sipariş yöntemi
  • Gelişmiş ürün yönetimi
  • İndirim özelliği, müşterilere mail ya da sms ile bilgilendirme

Yüzde Yüz SEO Uyumlu

E-ticaret sahiplerinin her zaman Google ads, Business Manager kullanarak reklam veremeyeceğini düşünerek organik trafik akışının sağlanması için; ürün, kategori, blog alt yapısı gibi başlık, etiket ve yazı içeriğini özel olarak kodlayarak Google istediği türde bir e-ticaret sitesi inşa ediyoruz.

SEO çalışmaları için, özel kodlama çalışmaları ile birlikte mini bir ERP ile CRM oluşturmak için çalışıyoruz. Entegreli olan muhasebe, raporlama, farklı departmanlar ile direkt iletişim için özel yazılım çalışmaları yapmaktayız. hib.com.tr olarak; alanında en iyi SEO uzmanı ile çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Farklı Entegre Modülleri

Kolay iletişim, banka fırsatları, raporlama, sosyal medya hesaplarını bağlama ve yönetme gibi entegre modüller ile bir elektronik ticaret sitesinde olması gerekenleri sıralayıp büyük pazarlardaki e-ticaret sitelerini örnek alıp onlarla yarışacak düzeyde kodlama, yazılım, tasarım, SEO, B2C çalışmaları sergilemekteyiz.

Yüzlerce mutlu müşterimizden aldığımız destek sayesinde, kurumsal bir portföy inşa edip her müşterimizin küçük / büyük işletmesi için e-ticaret sektöründe emin adımlarla yürüyerek projeler gerçekleştiriyoruz. Dün, bugün olduğu gibi yarın da en iyi e-ticaret sitesini yapmak için; hib.com.tr

 

 

E-ticaret hizmeti, e-ticaret yazılımı ya da e-ticaret ile satış yapmak isteyen tüm müşterimizin hib.com.tr olarak yanındayız.

Results You Can Measure

Nam consectetur metus ipsum, ac vestibulum nisl tempor a. Sed consectetur ante id nunc tempor auctor. Nullam pulvinar ac metus sed faucibus.

Read More

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

About Mockup 6

Daha Fazla Bilgi Al

Size yardımcı olmak için buradayız!

İletişime Geç!