Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışması ile müşteri ve şirketlerin ön yüzü olan logo, kartvizit, tasarım gibi çözümlerle eşsiz bir tasarım oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Yarına sağlam adımlar atmak için oluşturacağımız kurumsal kimlik ile müşterilerinize sağlıklı bir portföy tanıtarak; marka kimliğinizi oluşturan çalışmaları ifade edebilirsiniz. Kurumsal kimlik nedir sorusu ile başlayıp müşterilerimizi aydınlatırsak; kurumsal kimlik, bir markanın, şirketin, e-ticaret sitesinin, kendisini müşterilere tanıtmak için kullandığı unsurlar toplamıdır.

İngilizcede Carporate identity olarak bilinen ve dilimize şirket unvanı olarak geçen kurumsal kimlik, bir şirketin ön yüzüdür. Oldukça şık, renk-font-desen uyumu içerisindeki tarz ile oluşturduğumuz kurumsal kimlik rehberi sayesinde müşterilerimizin ne istediğini anlıyor, onlara profesyonel grafik tasarım ekibimiz sayesinde iyileştirmeler, yeni yaratıcılık çalışmaları ile akıllarda kalacak bir paket hazırlıyoruz.

Cazip Kurumsal Kimlik Tasarımı

Oldukça cazip kurumsal kimlik paketi sayesinde müşterinize yeni ve sağlam bir tasarım oluşturacak ve hafızalarda yer edineceksiniz. Farklı şablonlar oluşturduğumuz fiyat tablosu ile; müşterilerimize ait bir tasarım kimliği oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik fiyat çizelgemiz A’dan Z’ye tüm müşterilerimiz tarafından cazip görülecek ve rakipleri açısından ise oldukça uygun bir şablona sahiptir. Tasarım alanındaki profesyonel çözümlerimiz ile oluşturduğumuz makul fiyatla her müşterinin kurumsal kimlik tasarımcısı olma vizyonu ile büyüyoruz.

Kurumsal kimlik kılavuzu oluşturup müşterilerimizle içli dışlı tasarımlar yaparak tasarımlara can katıyoruz. Ayrıca; kurumsal kimlik unsurları kapsamında; hikayeyi yansıtan çizimler tasarlayarak geleceğe yönelik işlemler oluşturuyoruz. Hib.com.tr olarak; basit bir kurumsal kimlik oluşturmuyor aksine markanın ilk adımlarını oluşturacak tasarımlarla şirkete, kobiye akıllarda kalacak çalışma yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarımız

Kurumsal kimlik çalışması için özel ve birbirinden eşsiz tasarım çözümleri ile; müşterilerimizin marka kimliği oluşturmaya başlamasından sonraki tüm sürece kadar yanında bulunuyor ve buna göre iyileştirmeler yapıyoruz. Kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımız ise şu şekildedir;

  • Tipografi çalışmaları (Şirketlerin kendilerine özgün yazı fontu bulunur)
  • Renk seçimleri (Her markanın kendine ait bir rengi vardır)
  • Hikayesi olan logo tasarımı
  • Profesyonel kartvizit çalışmaları
  • Mail marketing çalışmaları
  • Logo, kartvizit, dergi gibi yerlerde geçen şekil, desen tasarımları

Kurumsal kimlik mockup ile, tasarımlarınızı canlı hayatta nasıl görmek istediğinizi profesyonel bir şekilde tasarlayarak en iyi çalışmaları müşteriye yansıtıyor ve logonun, kartvizitin, dergi kapağın dışarıda nasıl gözüktüğünü müşteriye yansıtıyoruz.

Dev Kurumsal Kimlik Örnekleri

Kurumsal kimlik örnekleri ile müşterilerimize daha önce tasarladığımız dev portföyümüzü göstererek hem onlara rehber olurken hem de yapacaklarımız hakkında fikir alış verişi yapıyoruz. Bu sayede sağlıklı bir tasarım çalışması yaparak markanızı oluşturmaya hız veriyoruz. Yüzlerce kurumsal kimlik oluşturmamız ve sayısız müşterimiz sayesinde kurumsal kimlik önemini biliyor ve buna göre raporlama yaparak çalışmalarımızı yön veriyoruz. Müşterimizin vizyonunu, misyonunu, değerlerini öğreniyor buna göre bir hikâye yazıyoruz. İşlemler bittikten sonra da müşterimizle olan ikili ilişkimizi koparmayıp ‘daha iyi geliştirme’ için özel çalışmalar yapıyoruz.

 

Neden Kurumsal Kimlikte Biz?

Kurumsal kimlik alanında yaptığımız yaratıcı çözümler eşsiz tasarımlar sayesinde; raporlamalar yapıyor, müşterinin kafasındakini çizime dökerek kartvizit, logo, renk seçim gibi unsurlarda özel çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda; kullanmakta olduğumuz Spark teknolojisinin grafikler ve grafik hesaplaması için GraphX teknolojisi ile çalışıp çözümler üretiyoruz. Sadece grafik tasarım yapmıyor, bilişim sektörüyle bunu destekliyor ve modern tasarımla karşınıza çıkıyoruz.

 

 

Kurumsal kimlik çalışması ile müşteri ve şirketlerin ön yüzü olan logo, kartvizit, tasarım gibi çözümlerle eşsiz bir tasarım oluşturuyoruz.

Results You Can Measure

Nam consectetur metus ipsum, ac vestibulum nisl tempor a. Sed consectetur ante id nunc tempor auctor. Nullam pulvinar ac metus sed faucibus.

Read More

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

130+ Businesses consultated

Suspendisse tempus, enim at convallis maximus, ex ante faucibus lorem, at

About Mockup 6

Daha Fazla Bilgi Al

Size yardımcı olmak için buradayız!

İletişime Geç!